Вишневе Софіївська Борщагівка усунення витоку фреону в холодильнику

Стався витік фреону на інших ділянках трубопроводу (як правило, у випарнику, що “плаче”, або в локрингових з’єднаннях). Необхідно усунути витік, провести вакуумування і заправку системи фреоном. У разі витоку холодоагенту в випарнику, що “плаче”, часто потрібна його заміна.

Усунення витоку фреону в холодильнику в домашніх умовах Виклик майстра додому Вишневе Софіївська Борщагівка
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

В однокомпресорному холодильнику (наприклад, Electrolux ENB 3851 X) не холодять обидві камери, у двокомпресорному (наприклад, Electrolux ER 9002 B) – одне з відділень, світло всередині агрегату горить. На початковому етапі витоку компресор холодильника може працювати без відключення. Іноді під час витоку утворюється лід на задній стінці холодильної камери або вона здувається. Електронні моделі Електролюкс під час витоку часто видають звуковий сигнал і видають помилку на дисплеї.

Крім контуру обігріву, витоки часто виникають у місцях заводських пайок трубопроводу (так званих локрингових з’єднаннях), а також у “плачучому” випарнику, зробленому з алюмінію, що легко піддається корозії. На початковому етапі витоку компресор холодильника працює з рідкісними вимкненнями, щоб компенсувати нестачу холодоагенту. У міру подальшого випаровування фреону температура в обох камерах (однокомпресорна модель) або в одній з них (двокомпресорна модель) підвищується, холодильник починає відтавати, протікати і мотор перестає вмикатися. В одній або обох камерах встановлюється кімнатна температура.

У разі витоку у випарнику холодильної камери, що “плаче”, рекомендується його заміна на мідний, який менш схильний до корозії. Пошкоджений алюмінієвий випарник можна запаяти, але велика ймовірність виникнення повторного витоку в іншому його місці.

 

Вийшов з ладу модуль управління (в холодильниках з електронним управлінням). Потрібен ремонт керуючого модуля або його заміна.