Боярка Віта-Поштова Тарасівка Юрівка Забір’я якісний не дорогий ремонт холодильників на дому

Ми здійснюємо ремонт холодильників AEG з використанням оригінальних запасних частин. Ми володіємо необхідною кваліфікацією для ремонту холодильників АЕГ будь-якої моделі. При необхідності ми зробимо терміновий ремонт холодильника AEG на дому Боярка Віта-Поштова Тарасівка Юрівка Забір’я за прийнятною ціною.

Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Основні несправності

Причини, через які іноді потрібен ремонт холодильників AEG, цілком звичайні для техніки європейського виробника:

– Багато електроніки, чутливої до стрибків напруги, тому часто ламається електронний модуль.

– Мотори-компресори надійні, вони дуже рідко виходять з ладу, але рано чи пізно це відбувається.

– Через збої в роботі датчиків температури і відтаювання холодильна камера іноді починає переморожувати продукти.

Основні несправності холодильників AEG пов’язані з дрібними механічними дефектами, спричиненими людським фактором. Наприклад, неприємний запах у холодильній камері. Якщо Ви помітили, що деякі продукти після зберігання в холодильнику, мають неприємний запах, то, можливо, засмітилися капіляри водовідведення, і вода в них починає гаснути. Перевіряється це дуже легко. Необхідно витягнути всі продукти з холодильника і помити його. Покласти два різні шматки свіжого масла. І залишити їх на кілька годин. Після цього дістаньте масло, і понюхайте його. Якщо з’явилися сторонні запахи, то проблему виявлено. Тепер потрібно її усунути. Усувати такі несправності повинен тільки кваліфікований фахівець, який без побічних ефектів, зможе швидко і якісно відремонтувати Ваш холодильник.

Особливості холодильників AEG

Як відомо, німці славляться своєю педантичністю і увагою до деталей. Стосовно холодильників конструктори та інженери AEG підняли ці якості до таких висот, що це можна вже називати мистецтвом. Мистецтвом створювати додатковий комфорт і економічність там, де, здавалося б, уже нічого нового не придумати.

У цьому плані дуже показовою є функція Coolmatic, яка для підтримання рівної температури в холодильній камері ненадовго знижує її, відразу після того, як всередину поклали нові продукти. Щойно свіжа порція охолола до заданого рівня – агрегат повертається в основний режим роботи.

Можна не хвилюватися щодо неприємних запахів – вбудований фільтр CleanAir Control за допомогою особливого вугільного наповнювача тут же санує атмосферу.

Ба більше, холодильники АЕГ поводяться як справжні машини! Якщо дверцята морозилки закриті недостатньо щільно – прозвучить сигнал. Точно так само, як при незакритих дверцятах у хорошому автомобілі.

Модельний ряд холодильників AEG

Холодильне обладнання компанії AEG представлено такими моделями: AEG AGN 71800 C0, AEG AGN 71800 F0, AEG AGS 58200 F0, AEG S 56090 XNS1, AEG S 63300 KDW0, AEG S 63300 KDX0, AEG S 72100 WSB1, AEG S 83600 CMM0.