Ремонт і обслуговування холодильника Candy (Канді) Боярка

Компанія Candy – всесвітньо відомий виробник побутової техніки – є приватним бізнесом і належить італійській родині Фумагаллі. Компанія була заснована в далекому 1945 році як невелика механічна майстерня, а сьогодні перетворилася на великий концерн, який володіє багатьма брендами побутової техніки.

Всі питання по ремонту холодильників Candy ви можете задати за телефонами
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

 

Найпоширеніші несправності

Серед найпоширеніших поломок у холодильних агрегатах цього бренду виділяють:

– вихід з ладу пускозахисного реле, через що холодильник вимикається, і тут же вмикається знову;

– несправність мотора-компресора, через що також відбувається безперервне вмикання-вимикання холодильника;

– поломка плати управління холодильником, внаслідок чого він починає некоректно працювати;

– “просідання” дверцят холодильної та/або морозильної камер, що може призвести до більш серйозної поломки через те, що тепле повітря безперервно надходить всередину холодильника.

Для усунення подібних несправностей необхідно звернутися до кваліфікованого фахівця – холодильники Candy вирізняються складною і технологічною електронною начинкою, відремонтувати яку можна тільки за допомогою спеціального обладнання та наявності професійних знань і досвіду.

Особливості холодильників Candy

Модельний ряд

Холодильники Канді користуються великою популярністю у споживачів завдяки своєму привабливому дизайну, невисокій ціні та надійній довговічній роботі. Це місткі агрегати великої функціональності. Усі моделі цієї марки відрізняються одна від одної різними пакетами функцій, завдяки яким продукти зберігаються максимально довго, порівняно з іншими марками. У різних моделях кількість камер коливається від однієї до трьох. У морозильних камерах є окремі відсіки для заморозки продуктів. Наявність рухомих поличок і комірок дає змогу збільшити об’єм холодильника для зберігання більшої кількості продуктів.

Холодильники Канді – це великогабаритні холодильні установки, загальний обсяг яких досягає 362-х літрів, висота становить 200 см, а ширина і глибина – 60 см. Є моделі, засновані на роботі електроніки, але й присутні механічні конструкції. Усі холодильники належать до класу “А” за енергоспоживанням. Морозильна камера розміщується знизу. Полиці виконані з надміцного скла.

Список моделей: Candy CKBS 6180 W Krio Vital Evo, Candy CKBS 6180 S Krio Vital Evo, Candy CKBS 6200 W Krio Vital Evo, Candy CKBF 6180 S Krio Vital Evo, Candy CKBN 6180 DW Krio Vital Evo, Candy CKBF 186 VDT, Candy CKBN 6200 DI Krio Vital Evo, Candy CCDS 5140 WH7, Candy CKBF 186 VDB, Candy CKBF 6200 W Krio Vital Evo, Candy CKBN 6200 DW Krio Vital Evo, Candy CBSA 6170 W, Candy CKBS 6200 S Krio Vital Evo, Candy CKBF 6180 W Krio Vital Evo, Candy CKBF 6200 S Krio Vital Evo, Candy CKBF 680 W Krio

Наші послуги

Ми надаємо професійні послуги з ремонту холодильників Канді на дому. Майстер з ремонту холодильників виїжджає Боярка. Перед початком роботи ми оцінюємо складність виниклої несправності холодильника і діагностуємо її причини. Після цього обговорюємо з клієнтом процедуру виконання і повну вартість послуг. Надаємо клієнтам тривалі гарантії на виконані роботи. Ми зацікавлені в тому, щоб Ваш холодильник функціонував якомога довше.