Заміна компресора в холодному столу

Ми надаємо великий асортимент компресорів до холодного столу

ВАРТІСТЬ РОБОТИ ПО ЗАМІНІ КОМПРЕСОРА В ХОЛОДНОМУ СТОЛУ ГРН. ВКЛЮЧАЄ ВСІ ВИТРАТИ (ТРАНСПОРТНІ, ФРЕОН, ФІЛЬТР, ПРИПІЙ) РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНОГО СТОЛУ
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Ремонт холодильного столу

Холодильні столи використовуються для зберігання продуктів, які необхідно швидко вжити у виробництві громадського харчування та ресторанному обслуговуванні. Сюди можна віднести кондитерську продукцію, м’ясні, рибні, молочні продукти тощо. Тому простій цього обладнання внаслідок поломок може сильно погіршити або взагалі зупинити виробничу лінію підприємства громадського харчування. Вчасно проведене обслуговування і ремонт холодильного столу є запорукою його довгої експлуатації та безвідмовної роботи. Сюди належить: правильне налаштування режимів роботи, очищення поверхонь теплообмінників і деякі інші технічні моменти.

Як ми взаємодіємо із замовником?

Послідовність зазвичай така:

Діагностика стану обладнання.

Огляд і приймання.

Підготовка до ремонту.

Загальний огляд стану обладнання.

Вибракування деталей, що підлягають заміні.

Власне, проведення ремонтних робіт.

Складальні роботи за фактом ремонту.

Обкатка з подальшим здаванням в експлуатацію.

Що потрібно від вас?

Одним із найважливіших моментів під час виклику майстра – повідомити максимально докладно обставини ситуації, щоб виконати ремонтні роботи оперативно, а також мати можливість взяти на виїзд те, що дійсно знадобиться під час виконання робіт.

Ми надаємо роботи з ремонту та обслуговування техніки різних виробників. Наприклад, виконуємо якісний ремонт холодильних столів Hicold, Sagi та багатьох інших. Не слід економити на обслуговуванні холодильного обладнання, або братися за ремонт власними силами. Це загрожує не тільки травмонебезпекою, а й ризиком подорожчання подальшого професійного ремонту. Замовте ремонт у компанії зараз і отримайте велику знижку на діагностику вашої техніки.