РЕМОНТ І ОБСЛУГОВУВАННЯ ХОЛОДИЛЬНИХ СТОЛІВ ТЕРМІНОВО

Холодильний стіл – затребуване обладнання, яке можна зустріти в барах, у кафе, у різних ресторанах. Існують різні моделі столів; особливо актуальним є використання цієї техніки, якщо йдеться про ті продукти, яким потрібне ретельне охолодження (наприклад, зелень) – для них обов’язково мають бути задіяні середньотемпературні столи.

Виклик майстра ремонт і обслуговування холодильних столів терміново Голосіївський Солом’янський Святошинський район Києва

 

 Середньотемпературні холодильні столи використовують для того, щоб зберігати в них продукти, які потребують швидкого вживання і не передбачають тривалого зберігання. Це кондитерська продукція, молочні вироби, риба, м’ясо тощо. Поломка подібних холодильних столів тягне за собою солідні збитки. Тому завжди потрібно бути готовим до того, що вам знадобиться ремонт холодильника, причому в найкоротші терміни, а оскільки навряд чи ви зможете виконати ці роботи самостійно, найрозумніше буде звернутися до спеціалізованого сервіс-центру.
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

 

Наша компанія пропонує кваліфіковане якісне техобслуговування і ремонт холодильників і холодильних столів, обслуговуючи технічні вироби різних виробників. Швидкість і якість ремонту в цьому випадку визначається цілою низкою факторів:

виконання попередньої діагностики холодильного апарата – це дає змогу зрозуміти, в чому полягає причина поломки, і які саме роботи мають бути виконані;

 чи були виконані роботи, пов’язані з плановим техобслуговуванням, що дає змогу відшукати потенційні несправності ще до появи поломки;

 марка холодильного столу (одні моделі простіше ремонтувати, ніж інші).

Пропонований нами ремонт буде здійснено максимально швидко; у більшості випадків несправність можна усунути безпосередньо на об’єкті за одне відвідування. Лише тільки за наявності серйозних проблем техніці потрібен буде повторний приїзд майстра. Вартість послуг при цьому визначається складністю виконаних робіт, а також особливостями холодильної установки.

Як правило, до числа основних несправностей холодильних столів належать такі:

продукти почали погано охолоджуватися;

у холодильнику почав витікати фреон;

виникли проблеми з блоком, які відповідають за управління температурою;

холодильник видає незрозумілі звуки;

температура в холодильнику не змінюється;

 зламався компресор тощо.

З цими та іншими проблемами фахівці нашого сервіс-центру допоможуть впоратися в найкоротші терміни. І якщо ви бачите, що холодильний стіл став функціонувати з порушеннями, найкращим рішенням стане звернення до наших майстрів, адже від цього безпосередньо залежить ваш бізнес.