РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКА БОШ BOSCH KGS39X61

Холодильник Бош Bosch KGS39X61 – двокамерний холодильник з двома компресорами. Морозильна камера розташована в нижній частині шафи. Температура в холодильнику регулюється за допомогою кнопок, з’єднаних з електронним блоком управління, розташованим на панелі управління у верхній частині шафи. На панелі є світлодіоди: зелені – індикації температур у камерах, червоний – індикації недостатньої температури в морозильній камері.

РЕМОНТ ХОЛОДИЛЬНИКА БОШ BOSCH KGS39X61 РЕМОНТ ЕЛЕКТРОННОГО МОДУЛЯ УПРАВЛІННЯ ВИШНЕВЕ СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА БОЯРКА ТАРАСІВКА
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Температура знижується незалежними випарниками, розташованими в кожній із камер. У холодильній камері випарник плаксивого типу запінені всередині шафи. У верхній частині холодильної камери розташований вентилятор примусової циркуляції повітря всередині неї. У морозильній камері – статичний випарник, що вимагає розморожування в середньому 1-2 рази на рік.

Заявка на холодильник Бош Bosch KGS39X61, придбаного наприкінці  років, надійшла зі скаргою на відсутність можливості експлуатації обох камер. Під час увімкнення другої камери відключаються обидва компресори.

 

Під час проведення діагностики несправності холодильника Бош Bosch KGS39X61, було виявлено морозильну камеру, яка почала підтавати. Під час спроби ввімкнути морозильну камеру при працюючій холодильній, компресори обох камер смикалися і відключалися.

У цій моделі, причиною такої поведінки холодильника, як правило, є несправність електронного модуля управління. Але перш ніж проводити його ремонт, необхідно перевірити працездатність компресорів. Це можливо зробити, демонтувавши панель управління. Провівши необхідні роботи, було одночасно запущено обидва компресори. Жодних відхилень у їхній роботі виявлено не було і холРемонт електронного блоку управління холодильника Бош Bosch.

Замірявши необхідні параметри було виявлено несправні деталі електронної плати управління. Надалі був проведений ремонт модуля із заміною несправних деталей. Після ремонту і приєднання до плати управління відповідних проводів, були включені послідовно обидві камери. Компресори працювали одночасно, спроб відключення не було. Електронний блок було повернуто на своє місце, а кришку панелі керування замкнуто в корпус шафиод пішов в обидві камери.

Здійснюючи ремонт холодильника Бош Bosch KGS39X61, було зроблено ремонт електронного модуля управління. Інших дефектів на момент перевірки виявлено не було. Через деякий час холодильник увійшов у робочий режим, набрав температуру, про що повідомили індикатори, що перестали блимати, і компресори почали відключатися.