Ремонт холодильника Лібхер Liebherr KGT 4031

Холодильник Лібхер Liebherr KGT 4031 – двокамерний холодильник з двома компресорами. Морозильна камера розташована в нижній частині шафи. Кожна камера охолоджується незалежним холодильним агрегатом. Температура в них регулюється незалежними один від одного механічними регуляторами температур. У цій моделі холодильника передбачено можливість вимкнення будь-якої з камер.

Заміна термостата холодильника Лібхер Liebherr KGT Діагностика та ремонт холодильника Вишневе Крюківщина Гатне виклик майстра.

  Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Температура в камерах знижується за рахунок окремих для кожної камери випарників. У холодильній камері розташований зовнішній випарник, що плаче, з крапельною системою розморожування. Морозильна камера потребує розморожування в міру збільшення снігової шуби. Зазвичай потрібне розморожування один раз на рік.

Заявка на холодильник Лібхер Liebherr KGT 4031, придбаного на початку надійшла зі скаргою на повну відсутність холоду в холодильній камері.

Для проведення діагностики було проведено демонтаж кришки панелі управління. Під заглушками праворуч і ліворуч в її верхній частині розташовані вельми масивні саморізи.

 

У кришці панелі управління цього холодильника розташовані: два незалежні регулятори температури, окремо для кожної з камер. Праворуч регулювання температури в холодильній камері, зліва в морозильній. Між ними розташовані три світлодіоди, які сигналізують:

 

зелений – про ввімкнення холодильника в електричну мережу

червоний – про недостатню температуру в морозильній камері

помаранчевий – про ввімкнений режим прискореного заморожування продуктів у морозильній камері, який вмикається розташованою поруч кнопкою

Для вимкнення освітлення холодильної камери під час зачинення дверцят, у середній частині кришки встановлено кнопку вимкнення лампочки.

Під час перевірки було виявлено розмикання контактної групи термостата холодильної камери. Зазвичай це відбувається внаслідок руйнування складу, яким запаяно чутливий елемент сильфонної трубки. Завдяки цій проблемі порушилася герметичність сильфонної системи терморегулятора. Тиск газу в термостаті різко знизився і сильфонна пружина вже не могла перетиснути контактну пружину для ввімкнення живлення компресора.

 

Заміна термостата холодильника Лібхер.

Під час ремонту холодильника Лібхер Liebherr KGT 4031 несправний термостат було замінено на новий. Під час увімкнення холодильника в електричну мережу обидва компресори запрацювали, а на випарнику, розташованому на задній стінці холодильної камери, почала з’являтися випара, а згодом, через деякий час, і іній. На цій заявці, заміна термостата холодильника Лібхер Liebherr, повністю відновила працездатність холодильника. Інших дефектів на момент перевірки виявлено не було.