Несправності холодильника Gorenje

Майстер ремонт холодильників Gorenje по Василькову Глеваха, Данилівка, Іванковичі, Калинівка, Кожухівка

  Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Несправності холодильника Gorenje діагностуються за допомогою спеціального обладнання. Попередньо характер поломки можна визначити за візуальними ознаками, спостереженнями господаря холодильника і майстра. Технічно всі сучасні холодильники мають приблизно однакову конструкцію, тому труднощів з ремонтом не виникає. Але все одно краще довіряти роботу майстру, який має досвід ремонту саме цієї марки. Наші фахівці знають всі несправності холодильників Gorenje, які трапляються, їм доводилося відновлювати їх працездатність у найскладніших випадках, тому вони швидко впораються з поломкою.

Що може трапитися з холодильником?

Не можна повністю застрахувати холодильник від поломок навіть у разі гранично дбайливої й акуратної експлуатації. На стан холодильника негативно впливає час, перепади напруги. Навіть у випадку з надійною технікою, не можна повністю виключати ймовірність виробничих браків. На підставі заявок, що надходять до нас, ми склали список найпоширеніших несправностей.

Холодильник не морозить. Насамперед перевірте, чи працює розетка, чи є напруга в мережі. Якщо все гаразд, проблему шукають у самому холодильнику. Старий холодильник оглядають на наявність тріщин, через які може поступово випаровуватися фреон. Якщо рівень холодоагенту в нормі, спеціальним обладнанням тестують пускове реле і мотор-компресор. Не можна виключати несправності електроніки – датчиків, керуючого модуля.

Холодильник сильно морозить. Потрібно упевнитися в коректності роботи термостата, датчиків, блоку управління. Якщо неправильно фіксуються і обробляються дані про поточну температуру, компресору не подається сигнал на припинення роботи, він продовжує нагнітати холод у безперервному режимі. На початкових стадіях це завдає тільки невеликих незручностей, але з часом призводить до зносу і виходу з ладу компресорного агрегату. Замерзання продуктів харчування в холодильній камері іноді зумовлене залипанням або поломкою клапана, що контролює подачу холодоагенту. Під час ремонту зламані деталі замінюють.

Намерзає лід у холодильнику. Перша причина – порушення правил експлуатації холодильника – ви надовго залишали двері відчиненими або маєте звичку ставити в морозильник продукти, які не охололи. Якщо ні, перевірте щільність прилягання дверцят до корпусу холодильника – до утворення снігу призводить зношений або пошкоджений ущільнювач. Найнеприємніша і найскладніша поломка – несправність компресорного агрегату, коли він не здатний створити необхідний для нормального циклу тиск холодоагенту в системі.

Калюжа на підлозі.  Перевіряють стики дренажних трубок, правильність положення піддону для збору конденсату. Ємність оглядають на наявність тріщин і відколів.

Горить червона лампочка. Загоряння червоної лампочки зазвичай вказує на підвищення температури в холодильнику вище допустимих показників.  Причини – поломка компресора, випаровування фреону, некоректне функціонування електроніки та керуючого модуля.

Сильний шум під час роботи. У холодильниках з Ноу Фрост галаслива робота часто пов’язана з утворенням снігової шапки. Лопаті вентилятора зачіпають за лід, видаючи характерний скрипучий, дряпаючий звук. Потрібно вимкнути холодильник і розморозити його протягом доби. Якщо після розморожування проблема не зникла, необхідно упевнитися в нормальній роботі вентилятора. Іноді підвищений шум викликаний неправильною установкою на нерівній поверхні. Проблема усувається регулюванням рівня ніжок.

Не запускається компресор. Після ввімкнення лунає гарчання, скрегіт, гучний гул, а потім клацання – ці симптоми вказують на перегорання компресора. Але можливо несправне пускозахисне реле або система відтавання.

Не працює електронне табло. Якщо немає перебоїв електроенергії, розетка справна, потрібно шукати причину в некоректності роботи керуючого модуля.

Експлуатуючи холодильник Gorenje, несправності не можна ігнорувати – потрібно відразу звертатися до фахівців. Але іноді користувачі перестраховуються і приймають за поломку нормальні прояви роботи холодильника. Наприклад, приглушений шум від компресора – норма для багатьох моделей. Холодильники з Ноу Фрост працюють голосніше через вентилятор. А поява неприємного запаху пов’язана насамперед із недостатнім доглядом.