Холодильник не вмикається.

Діагностика та ремонт холодильника Вишневе Крюківщина Гатне́ виклик майстра

 

Холодильник не вмикається після вимкнення зазвичай через вбудовану опцію затримки ввімкнення. Деякі сучасні моделі оснащені такою функцією для запобігання поломки компресора. Потрібно вимкнути холодильник, трохи почекати і підключити до мережі знову. Якщо він не запрацював, це може вказувати на такі проблеми:

  1. Вихід з ладу компресора. У холодильниках, не оснащених опцією затримки увімкнення, може статися збій компресора, його вихід з ладу, якщо холодильник було увімкнено одразу ж після вимкнення.
  2. Збої в керуючій платі. Модуль управління – чутливий вузол, який гостро реагує на нестабільність напруги, часте вмикання і вимикання. Проблеми з модулем керування вирішуються його перепрошивкою або заміною.

3 Несправність температурного датчика. Можливо, зламався датчик температури. Якщо він не передає дані платі, мотор не отримує команди на ввімкнення.

Чому холодильник не можна вмикати відразу після вимкнення?

В інструкції з експлуатації більшості моделей зазначено, що після відключення від електромережі повторне підключення допускається тільки через десять хвилин. Це зумовлено особливостями функціонування компресійного агрегату.

Коли компресор працює, холодоагент перебуває в конденсаторі під високим тиском. При відключенні тиск не вирівнюється моментально у всіх частинах системи. Деякий час він залишається досить високим. Якщо запустити мотор у цих умовах, пускового моменту буде недостатньо для того, щоб зрушити поршень. Двигун не розкрутиться, залишиться в заблокованому стані, обмотка перевантажиться, перегріється, підвищиться споживання електроенергії. У результаті спрацює захист, і двигун на кілька хвилин відключиться.
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф

(093) 986 12 22

Сучасні холодильники часто виготовляються на базі агрегатів з електронними позисторними пусковими реле. Для запуску позистор має бути холодним, а під час роботи він сильно нагрівається. За недостатньої паузи холодильник на кілька хвилин вимкнеться.

Якщо захист не спрацював або він не передбачений пристроєм, компресор може вийти з ладу. Тому важливо дотримуватися інструкції з експлуатації. Якщо не вдається запустити холодильник, зверніться в нашу ремонтну майстерню. За вашим викликом приїдуть досвідчені майстри – вони проведуть діагностику, виконають ремонт, за необхідності замінять зламані деталі на оригінальні комплектуючі.