Капітальний ремонт холодильників Боярка Тарасівка Княжичі Забір’я Жорнівка Малютянка

Капітальний ремонт побутового холодильника коштує досить дорого, іноді це може коштувати до 40 відсотків вартості нового холодильника. Проводити його необхідно в разі витікання холодоагенту, за необхідності заміни випарника, конденсатора або компресора.

Ми ремонтуємо холодильники всіх моделей і марок, вітчизняного та іноземного виробництва. Боярка Тарасівка Княжичі Забір’я Жорнівка Малютянка
Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram
Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96
Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф
(093) 986 12 22

Проводячи капітальний ремонт холодильника Боярка Тарасівка Княжичі Забір’я Жорнівка Малютянка, необхідно виконати одну з головних процедур, видалити вологу з агрегатів. Особливо ретельно необхідно виконати цю процедуру в сучасних холодильниках, що використовують сучасні холодоагенти.

Капітальний ремонт холодильника виконується в такому порядку:

o Видаляємо холодоагент, який перебуває в агрегатах під тиском у кілька атмосфер

o Замінюємо несправну деталь новою

o Видаляємо повітря з агрегатів холодильника

o Заповнюємо холодоагентом

З метою герметичності з’єднань усі трубопроводи необхідно з’єднувати з деталями агрегату за дуже високої температури.

Капітальний ремонт холодильника проводиться в разі витоку холодоагенту  Боярка Тарасівка Княжичі Забір’я Жорнівка Малютянка

. Як правило, витік холодоагенту може статися з двох причин: неправильна експлуатація або заводський брак. Холодоагент може витікати через нещільні з’єднання деталей, мікроскопічні тріщини в трубопроводах і деталях холодильника, що призводить до недостатнього вироблення холоду в холодильнику.

Якщо у вашому холодильнику спостерігається ця несправність, то звертайтеся в наш сервісний центр. Наші фахівці виявлять місце витоку, застосувавши електронний прилад – течешукач, і вживуть усіх необхідних заходів для усунення несправності. Способи ремонту холодильника при витоку холодоагенту:

o Пропаюємо тугоплавким припоєм місце витоку

o Накладаємо спеціальну полімерну латочку

o Замінюємо пошкоджену деталь на нову

Капітальний ремонт холодильника – це досить складний і трудомісткий процес. Наш сервісний центр має висококваліфікованих фахівців, які виконуватимуть якісний ремонт холодильника, застосувавши весь свій досвід і навички в поєднанні з дорогим професійним обладнанням і витратними матеріалами.

 

Ми виконуємо ремонт побутових холодильників і морозильних камер як безпосередньо в будинку або квартирі замовника, так і в майстерні. Боярка Тарасівка Княжичі Забір’я Жорнівка Малютянка

Місце ремонту визначається складністю необхідної роботи та обладнанням, яке може знадобитися під час ремонту.