Ремонт холодильника якісно, в найкоротший термін і за прийнятною ціною Теремки Чабани Виневе Крюківщина Гатне

Основне завдання – ремонт холодильника якісно, в найкоротший термін і за прийнятною ціною Теремки Чабани Виневе Крюківщина Гатне

Дефекти терморегулятора холодильника

  Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram

Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96

Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф

(093) 986 12 22

Ознаки дефекту терморегулятора: холодильний прилад не працює, компресор не запускається, під час повороту ручки терморегулятора за годинниковою стрілкою ситуація не змінюється або під час установлення терморегулятора в режим найбільшого охолодження компресор працює з малим коефіцієнтом робочого часу, температура в холодильнику підвищена. У холодильнику при цьому горить лампа освітлення холодильного відділення.

Теремки Чабани Виневе Крюківщина Гатне виклик майстра ремонт холодильника якісно, в найкоротший термін і за прийнятною ціною

Терморегулятор призначений для відключення компресора холодильного приладу при досягненні заданої температури. Сильфон терморегулятора і капіляр заповнені фреоном, при зниженні температури тиск у сильфоні падає, він стискається і розмикаються контакти “3” – “4” – через які живиться компресор. Якщо присутній дефект – витік фреону з сильфона терморегулятора, ефект буде той самий – холодильник вимкнеться, тільки тепер назавжди, те саме станеться при дефекті контактної групи терморегулятора.

Дефекти терморегулятора

  1. Витік фреону із сильфона терморегулятора, виникає, як правило, внаслідок корозії капіляра терморегулятора в місці кріплення до випарника. При цьому тиск у сильфоні падає, розмикаються контакти “3” – “4” через які живиться мотор-компресор. Холодильник не вмикається. У разі неповного витоку фреону (трапляється вкрай рідко) холодильник працює з малим коефіцієнтом робочого часу, температура в холодильнику підвищена.

k59 L1955 2.  Дефект контактної групи терморегулятора. Немає ланцюга між контактами “3” – “4”, холодильник не вмикається.

холодильник МХМ 2835-90 холодильник ВЕКО 3 порушення тарування терморегулятора:

  1. a) холодильник відключається передчасно, не набравши заданої температури, холодильник працює з малим коефіцієнтом робочого часу, температура в холодильнику підвищена.

б) холодильник працює зі збільшеним коефіцієнтом робочого часу, або зовсім перестає вимикатися, температура в холодильнику нижча за нормативну, на випарнику, який “плаче”, наростає товстий шар інею або намерзає лід, контур покрову водночас має форму прямокутника, повторюючи геометрію випарника, рівномірно розподіляючись на всій його площі, на відміну від намерзання під час витоку фреону, коли намерзання йде тільки на тій площі випарника, де відбувається кипіння залишку фреону.

наростання “шуби” відбуватиметься і в разі поганого контакту капіляра терморегулятора з випарником (у сучасних холодильниках випарник інтегрований у задню стінку холодильної камери і становить з нею єдине ціле. Тобто, охолоджувальним елементом у холодильних камерах є пластикова поверхня стінки камери). або дефектом кріплення капіляра до випарника, як правило, внаслідок корозії кріпильних гвинтів, кріплення відходить від випарника.