Ремонт холодильників системи FULL NO FROST Вишневе Крюківщина Гатне Софіївська Борщагівка

– Гарантія на ремонт системи full no frost до 12 місяців

– Терміновий ремонт систем розморожування в день дзвінка

– Недорогий ремонт full no frost за прийнятною ціною

– Заміна таймера системи розморожування

– Заміна дефростера системи відтаювання full no frost

– Заміна тенів full no frost

– Заміна вентиляторів системи full no frost

 

Дефекти холодильника Full No Frost

 

Дефекти перелічено за ступенем імовірності виникнення.

1 Дефект теплового реле випарника, внаслідок чого не подається напруга на тен, випарник повністю затягує інеєм упродовж 2, 3 днів після виникнення дефекту, підвищується температура в морозильній камері, холодильник перестає вимикатися, затягує інеєм канал подачі холодного повітря в холодильне відділення, температура в холодильній камері підвищується до кімнатної. Після виникнення дефекту знижується холодопродуктивність холодильного агрегату, підвищується температура в морозильній камері, терморегулятор перестає вимикати компресор, холодильник перестає вимикатися. Після розморожування холодильника (не менше 8 годин), холодильник буде набирати температуру і відключатися до подальшого обмерзання випарника.

Ремонт холодильників системи FULL NO FROST Вишневе Крюківщина Гатне Софіївська Борщагівка Гатне Софіївська Борщагівка

 

2 Дефект таймера.  Холодильник перестає входити у відтаювання. Обмерзає випарник, знижується холодопродуктивність холодильного агрегату. Підвищується температура і

терморегулятор перестає відключати компресор. Після розморожування холодильника (не менше 8 годин), холодильник буде набирати температуру і відключатися до подальшого обмерзання випарника.

після заміни дефектного таймера, теплового реле випарника необхідно розморозити випарник, під час увімкнення холодильника в мережу та досягнення температури на тепловому реле випарника – 10 С, залежно від моделі таймера, таймер або сам введе холодильник у розморожування, або буде потрібно натиснути кнопку примусового розморожування на таймері.

У зв’язку з великою кількістю інею на випарнику панель зі встановленим електродвигуном і електронним таймером, щоб уникнути потрапляння води, необхідно далі відвести від випарника.