Петропавлівська Борщагівка ремонт холодильників Святошинський район

Виклик майстра з ремонту холодильника і морозильних камер Петропавлівська Борщагівка Святошинський район.

Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram

Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96

Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф

(093) 986 12 22

Ви можете викликати майстра з ремонту холодильників додому. Всі ремонтні роботи в день виклику. Недорогий якісний ремонт всіх марок виробника і року випуску моделей холодильників.  Майстри “Сервіс-центру” виконають ремонт холодильників недорого, оперативно і якісно, надаємо Вам гарантію на нові деталі і на виконану роботу.

Основні ремонтні роботи:

Заміна терморегулятора

Усунення витоку

Заправка фреоном холодоагенту

Заміна фільтра осушувача

Чистка капілярної трубки в холодильнику

Ваш холодильник працює, але Ви не відчуваєте холод у холодильній і морозильній камері. Можливо причиною стала закупорка каналів системи охолодження фреонового контуру холодоагенту. Ви можете викликати наших майстрів додому для ремонту Вашого холодильника Київ Петропавлівська Борщагівка, чистка системи заправка фреоном холодоагенту.

Ознаки даної несправності компресор холодильника працює але сильно нагрівається “працює в холосту” (підвищені струми компресора можуть призвести до його поломки) Задня стінка і бічні стінки не нагріваються (немає циркуляції холодоагенту)

Майстри Сервіс центру проводять діагностику фреонового контуру холодильної смстеми і в короткий термін усувають цю несправність.