Ремонт холодильника Глеваха Васильків

Качественно і з гарантією устранім будь-які несправності побутової техніки такихмарок Глеваха Васильків

, як: Норд, Атлант, Лібхер, Індезіт, Самсунг, Бош, Ардо, Электролюкс, Арістон, Снайге

Майстер по ремонту холодильників ісправить любые поломки Глеваха Васильків

Натисніть зателефонувати майстру оператор Kyivstar Киевстар
( 096) 800 83 32 Viber Telegram

Натисніть зателефонувати майстру оператор Vodafone Водафон
(050) 853 54 96

Натисніть зателефонувати майстру оператор Lifecell Лайф

(093) 986 12 22

Частний майстер виконає ремонт будь-якого побутового холодильника, морозильної камери, вітрини і шафи, які б несправності в них не виникли. Ось тільки найбільш розпростерті проблеми, з якими наші клієнти звертаються до нас.

Холодильна камера не морозить. Чаще всього таке відбувається після процедури розморожування камери із застосуванням острых предметів. Во час очищення системи від льда в фольге може образовуватися дирочка, через яку витікає газ фреон. У таких випадках сперва устраняется утечка газу, а вже після цього виробляється заправка холодильника.

Холодильник не включається. З такою проблемою звертаються досить часто, і ще всього летом. Причин такої поломки може бути багато. Найбільш розпространённая — сгорел компрессор. Якщо це старий радянський холодильник, то як правило заміну компресора варто зробити дорожче, чим купити нову тею. Уви, така реальність.

Холодильник не відключається і працює без установки. Как и в предыдыдыдущем причины mohuses б н несколько проблема мость  в влате, повре Так. Дуже важливо перед ремонтом холодильника провести діагностику для виявлення причин такого поведення техніки.